Бродський: З 1 серпня працюватимуть нові правила оцінювання нерухомості

З 1 серпня 2013 року будуть використовуватися виключно звіти про оцінку, що проведені відповідно до Порядку проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, затвердженого постановою уряду..

Про це йдеться у повідомленні Держпідприємництва.

Голова Держпідприємництва Михайло Бродський на своїй сторінці у "Фейсбуці" нагадав, про введення нових правил оцінювання нерухомості.

"Завтра (1 серпня) набувають чинності нові правила оцінювання нерухомості. Для первинного ринку - нічого не зміниться. Для оформлення угоди на вторинному ринку потрібно з пакетом документів спочатку йти до оцінювача, а потім з готовою оцінкою – до нотаріуса", - написав він.

У повідомленні наголошується, що послуги з оцінки нерухомості зможуть надавати лише оцінювачі, що мають спеціальний сертифікат суб'єкта оціночної діяльності.

За інформацією Фонду державного майна, отримати цей документ сьогодні можна у восьми навчальних закладах України про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів.

Проте вони не в змозі підготувати необхідну кількість сертифікованих фахівців за такий короткий термін, оскільки відповідні навчальні курси і програми були відкриті тільки на початку липня, зауважують у Держпідприємництва.

"Повний список необхідних документів буде опублікований на сайті Фонду держмайна України - розділ "Оцінка майна: реєстр оцінювачів", - інформує прес-служба відомства.Коментарі

Додати коментар


444

Луцький «Західінкомбанк» - загальноукраїнська банківська афера ціною 334 млн.грн. та 15 тис. ошуканих вкладників під прикриттям НБУ. "ГАРАНТ" покриває цей збанкрутілий "банк". Це відкрите обличче ПР.

ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:43

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.