"Хрущовки" зноситимуть вже у наступному році?

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планує почати реалізацію пілотного проекту щодо знесення застарілого житлового фонду та будівництві на його місці нових будинків на початку 2014 року.

Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, повідомляє УНІАН.

"Ми готуємо модель до кінця цього року. Відповідно до цієї моделі будуть враховані всі побажання, в тому числі і забудовників, і найголовніше - тих мешканців, яким ми будемо пропонувати реалізувати цей проект", - сказав він.

Така модель буде відпрацьована до кінця року, додав міністр.

"Ми її презентуємо і плануємо, що на початку 2014 року перейдемо до реалізації пілотного проекту", - сказав Темник.

За його словами, на сьогоднішній день вже п'ять міст виявили бажання взяти участь у цьому проекті.

Мінрегіон має намір визначити, яке з цих міст краще готовий до його реалізації.

Як відомо, в липні депутати запропонували спростити умови відселення мешканців при проведенні комплексної реконструкції застарілого житлового фонду.

Згідно з проектом закону № 2496а, зокрема, пропонується обмежитися згодою лише понад 60% власників і орендарів житлових і нежитлових приміщень будинку.Коментарі

Додати коментар


киевлянин

После постановления партии и правительства СССР от 31 июля 1957 года возник строительный бум в стране. За 15 лет с 1955 по 1970 год новые квартиры получили 127 млн. населения СССР. А что же Украина, сможет хотя бы помечтать о таких темпах строительства?

ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:39

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.