Київський завод відправив першу партію ракет у Індію

Україна почала постачання керованих ракет класу "повітря-повітря" для індійської армії.

Збірка здійснюється на київському заводі "Артем" за участю однойменної машинобудівної фабрики і заводу "Радар", повідомляє прес-служба "Укроборонпрому", пише "Лівий берег".

"Перша партія ракет відправлена ​​замовнику, готується до відправки наступна, дві третини її вже знаходиться в зібраному вигляді на Снаряжательная базі", - цитується в повідомленні гендиректор концерну Сергій Громов.

За його розрахунками, виробництво другої і третьої партій ракет забезпечить підприємства галузі зайнятістю і доходами до кінця 2013 року.

"Державне оборонне замовлення на продукцію національного ОПК незначне. Останні ракети виробництва ДАХК" Артем "поставлені в українську армію в 1996 році - 20 одиниць. Підприємства, які проектують і виробляють сучасне високоточне озброєння, зараз можна зберегти тільки за рахунок експортних контрактів", - відзначив директор "Укроборонпрому".

Громов додав, що у зв'язку з цим концерн працює над організацією контрактів для "Артема" в країнах Південно-Східної Азії та Північної Африки.

Торік президент "Артема" Станіслав Смаль заявляв, що вартість індійського контракту на поставку ракет Р-27 становить майже 250 мільйонів доларів.

Ці ракети застосовуються для озброєння винищувачів радянського і російського виробництва, зокрема МіГ-29, Су-27, Су-30 .Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 18:23

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.