Янукович схвалив введення утилізаційного збору на авто

Президент Віктор Янукович підписав закон про введення екологічного податку на утилізацію імпортованих транспортних засобів.

Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради, де повідомляється, що закон повернуто до парламенту за підписом Президента 30 липня, повідомляє "Лівий берег" з посиланням на "Українські новини".

Базова ставка податку для імпортних легкових автомобілів становитиме 5,5 тисячі гривень, а для вантажних автомобілів, автобусів та спецтехніки - 38 тисяч гривень.

Підсумкова сума утилізаційного збору залежатиме від спеціального коефіцієнта.

Для нових легкових автомобілів значення коефіцієнта становить 86-550% від базової ставки (4,73-30,2 тисячі гривень) залежно від об'єму двигуна, а для машин старше трьох років - 530-3501% (29,1-192,5 тисячі гривень).

Для нових вантажних автомобілів, автобусів та спецтехніки коефіцієнт становитиме 50-290% (19-110,2 тисячі гривень), а для старих - 88-1180% (33,4-448,4 тисячі гривень).

Як відомо, Європейський Союз раніше попередив, що утилізаційний збір на автомобілі серйозно погіршить торговельні відносини між Брюсселем і Києвом.

Крім того, варто відзначити, що Україна вважає дискримінаційним схожий утилізаційний збір в Росії і вплуталася в розгляди з цього приводу в Світовій організації торгівлі.

Як відомо, група компаній "АІС" через введення утилізаційного збору планує припинити імпорт в Україну деяких моделей авто.Коментарі

Додати коментар


f

чего еще ждать от этих князков камышевых

ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 7:41

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.