Луцький багатій скуповує готелі на австрійському курорті

Народний депутат Ігор Палиця (позафракційний) скуповує готелі в австрійському гірськолижному курорті Земмеринг.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "ВолиньPost".

Наприкінці 2012 року австрійська фірма, де Ігор Палиця мав частку 25%, придбала найбільший готель цього гірськолижного курорту - Panhans Grandhotel.

Австрійська преса повідомляє, що 92% цього готелю було продано наприкінці 2012 року за 5 мільйонів євро компанії IBS Umwelt- und Verkehrstechnik GmbH. Її власниками були австрієць Томас Шелленбахер (75%) та українець Ігор Палиця (25%).

Як зазначає австрійська преса, свою частку Палиця придбав у 2011 році. А на початку березня 2013 року IBS передала всю свою частку у цьому активі новоствореній фірмі – Panhans Holding Group GmbH, засновником якої значиться Віктор Бабущак.

Він раніше працював в компанії "Укрнафта", головою правління якої був Ігор Палиця, а одним з основних акціонерів є група "Приват" Ігоря Коломойського.

Навесні цього року вже інша компанія, власником якої значиться Віктор Бабущак, – Panhans Sport Hotel Gmbh - купила також Artis Hotel в Земмерингу.

Сума угоди не повідомляється. Цей готель також перейшов в управління Panhans Holding Group GmbH.

Сам Палиця заперечує будь-який зв'язок із австрійськими готелями.

Як відомо, разом із придбанням Panhans Grandhotel, компанії IBS Umwelt- und Verkehrstechnik GmbH дісталися також 20% в компанії, яка займається гірськими підйомниками в Земмерингу.

Як відомо, "Forbes Україна" у 2012 році оцінив статки Палиці у 115 мільйонів доларів, у 2011 році - в 178 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:18

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.