"Київводоканал" заборгував за електроенергію сотні мільйонів

Заборгованість підприємств водопровідно-каналізаційного господарства (ВКГ) за спожиту електричну енергію станом на 1 липня 2013 становила 3,67 мільярда гривень.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Національну комісію, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг.

Згідно з повідомленням, заборгованість за електроенергію, зокрема, на 96 підприємствах-ліцензіатів ВКГ Нацкомпослуг, на зазначену дату становила 2,49 мільярда гривень.

"Найбільшу заборгованість за спожиту електроенергію мають підприємства водопровідно-каналізаційного господарства: у Донецькій (858,5 мільйона гривень ), Луганській (849, мільйона гривень), Дніпропетровській (631,5 мільйона гривень) областях і Києві (465,6 мільйона гривень)", - йдеться в повідомленні.

Серед підприємств-ліцензіатів ВКГ Нацкомпослуг найвища заборгованість за електроенергію на 1 липня зафіксована у:

- КП "Компанія" Вода Донбасу "(854,8 мільйона гривень, Донецьк),

- ПАТ" Акціонерна компанія "Київводоканал" (465,8 мільйона гривень, Київ),

- КП "Аульський водовід" (269,3 мільйона гривень, селище Аули Дніпропетровської області) та КП "Харківводоканал" (232,4 мільйона гривень, Харків).

У цілому в першому півріччі підприємства ВКГ України фактично сплатили за електроенергію 1,02 мільярда гривень, або 47,8%, зокрема, підприємства-ліцензіати ВКГ Нацкомпослуг - 657,4 мільйона гривень, або 42,8%, відзначає регулятор.

Нацкомпослуг створена указом президента у 2011 році і встановлює тарифи на комунальні послуги за вже затвердженими Національною комісією регулювання електроенергетики порядків та процедур їх формування.

Нацкомпослуг на 13 травня 2013 контролювала 134 підприємства у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, які подають воду більш ніж 40 тисячам споживачів (частка ринку, яка знаходиться під держрегулюванням, становить близько 89%), а також 272 підприємства в сфері теплопостачання (частка ринку - 97%).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 6:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.