"Укроборонпром" вийшов в "плюс"

Чистий прибуток держконцерну "Укроборонпром" у першому півріччі 2013 року становив 410 мільйонів гривень порівняно зі збитком 97,6 мільйона гривень за аналогічний період минулого року.

Про це заявив генеральний директор ДК "Укроборонпром" Сергій Громов, йдеться у повідомленні прес-служби концерну.

"Прибуток підприємств суднобудування і морської техніки зріс з 35 мільйонів гривень у першому півріччі 2012 року до 221 мільйона гривень у відповідному періоді 2013 року. Показники підприємств авіапрому зросли за вказаний період з 80 мільйонів гривень до 143 мільйонів гривень гривень. Прибуток спецекспортерів збільшився з 44 млн гривень до 64 мільйонів гривень", - зазначив Громов.

Він підкреслив, що загалом поліпшення фінансових результатів спостерігається за всіма напрямами діяльності концерну, а найбільше зростання прибутковості продемонстрували підприємства суднобудування, авіаційної промисловості та спецекспортери.

Гендиректор "Укроборонпрому" також зауважив, що навіть глибоко збиткові підприємства концерну показали позитивну економічну динаміку.

Виробники радіолокаційної техніки, ППО, ракетно-артилерійського озброєння та зв'язку за рік подолали кризу і закінчили півріччя з сумарним прибутком 7,5 мільйона гривень, на відміну від збитків у 62 мільйони гривень у січні-червні 2012 року.

Суттєво знижені збитки підприємств бронетанкової, автомобільної, інженерної та спеціальної техніки.

У першому півріччі 2012 року їхній сумарний збиток становив 173 мільйони гривень, а у відповідний період 2013 року - знизився до 17 мільйонів гривень.

Підприємства-виробники ракет і боєприпасів у першому півріччі скоротили збитки з 22 до 11 мільйонів гривень.

Як відомо, у липні, Верховна рада дозволила "Укроборонпрому" користуватися державними гарантіями.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 18:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.