Будівельна фірма регіонала "зекономила" на дорозі більше 2 мільйонів

Будівельна фірма "Автошляхбуд-САА" неякісно виконала ремонт дороги в Миколаївській області, завдавши державі збитків на 2,2 мільйона гривень.

Про це повідомляється у звіті Державної фінансової інспекції (ДВІ) за перший квартал 2013 року, повідомляє сайт "Наші гроші".

На замовлення служби автомобільних доріг (САД) в Миколаївській області фірма повинна була відремонтувати ділянку дороги Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв.

Однак, в результаті лабораторні дослідження окремих зразків дорожнього покриття засвідчили значні відхилення фактичної товщини верхнього шару асфальтного покриття та його щільності з вказаними в актах виконаних робіт.

Різниця в цих показниках й призвела до збитків на загальну суму 2,2 мільйона гривень.

Як пише видання, директором і засновником фірми "Автошляхбуд-САА" є Сергій Шульгач, депутат Миколаївської міськради від Партії регіонів.

За останні п’ять років його фірма виграла тендерів на 490,80 мільйона гривень.

Як пише видання, загалом здійснена ДФІ ревізія фінансово-господарської діяльності "Укравтодору" за перші три місяці цього року виявила порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 225,4 мільйона гривень.

Недобросовісне виконання дорожніх робіт підрядниками ДФІ пояснює відсутністю належного контролю як з боку регіональних САД, так і з боку "Укравтодору".

За результатами вищезазначеної ревізії відкрито понад 70 кримінальних проваджень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:27

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.