Тренувальні майданчики для "Євробаскету-2015" обійдуться у 190 мільйонів

ДП "Льодові арени" 29 липня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ "Крост" на роботи з проектування та реконструкції будівлі Універсально-видовищного спортивного палацу "Метеор" у Дніпропетровську.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість угоди становила 193,1 мільйона гривень.

Реконструкцію "Метеору" проводять у рамках підготовки до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Деталі та обсяги запланованих робіт невідомі, оскільки технічне завдання надавалося учасникам окремо на електронних носіях.

Реконструкцію фінансують з бюджету, завершити повинні до кінця 2014 року.

Реконструкцію почали ще до того, як провели тендер.

За офіційним повідомленням Кабміну від 4 червня, на той момент в "Метеорі" уже тривали будівельні роботи. Хто виконував перераховані роботи – не зазначалося.

Натомість тендер на реконструкцію спорткомплексу офіційно оголосили через два дні після оприлюднення цього повідомлення - 6 червня.

Реконструкція "Метеору" забезпечить спортсменів тренувальними майданчиками під час Євробаскету-2015. Разом з тим, основні матчі пройдуть на новій арені, якою займається Ігор Коломойський.

Засновниками ТОВ "Крост" зі статутним фондом 20 тисяч гривень є Ольга та Ігор Бабенко, котра також є співвласницею фірми зі схожою назвою - ТОВ "СК Крост" - разом зі Світланою Боровською.

Остання також є бізнес-партнером по фірмі "Дор" Валентини Темник – дружини Геннадія Темника, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Темника називають близьким другом екс-губернатора Дніпропетровщини та нинішнього віце-прем’єра Олександра Вілкула, вихідця з групи Ріната Ахметова.

За даними "ВДЗ", фірми "Крост" і "СК Крост" почали вигравати тендери в 2011 році, після обрання мером Кривого Рогу Юрія Вілкула, батька Олександра Вілкула.

За цей час, з урахуванням закупівлі по "Метеору", перша фірма отримала замовлень на 235,69 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 14:26

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.