Субпідрядники саботують перевірку виконаних ними робіт на мільярд

У першому кварталі поточного року Державна фінансова інспекція (ДФІ) не змогла проконтролювати витрачання 1,2 мільярда гривень бюджетних коштів через спротив ремонтно-будівельних субпідрядників.

Про це йдеться в аналітичному звіті ДФІ, повідомляє сайт "Наші гроші".

Як йдеться у звіті, значна кількість субпідрядних організацій, залучених генпідрядниками для ремонтів і будівництва, не дають фінінспекторам провести перевірку.

"Всього було зафіксовано майже 60 випадків відмови у проведенні зустрічних звірок у субпідрядних організацій", – зазначено у звіті.

ДФІ наголошує, що субпідрядники у різний спосіб знищують первинні документи, що взагалі унеможливлює перевірку їхньої діяльності.

Загалом за результатами перевірки ДФІ у І кварталі цього року у понад 1,6 тисячі підприємств, установ і організацій було виявлено порушення фінансово-господарської дисципліни на загальну суму майже 1,1 мільярда гривень.

З них 387,3 мільйона гривень – це збитки, спричинені фінансовими порушеннями у використанні бюджетних коштів.

Як повідомлялось, під час ревізії фінансово-господарської діяльності "Укравтодору" за перші три місяці цього року ДФІ виявила порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 225,4 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 15:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.