Інтернет-магазин ніяк не відновить роботу після "набігу" податківців

Робота офісу та складу інтернет-магазину побутової техніки Fotos.ua, які були опечатані в ході перевірки податковою міліцією 2 серпня, досі не відновлена.

В оголошенні на сайті магазину повідомляється, що сьогодні магазин не зможе відновити свою роботу, пишуть "Коментарі".

Жоден з телефонів Fotos.ua не відповідає, зробити он-лайн замовлення неможливо.

На своїй сторінці у "Фейсбуці" компанія приносить клієнтам вибачення за тимчасові незручності.

"На жаль, у нас зараз немає ні якої технічної можливості ні відправити SMS повідомлення, ні приймати телефонні дзвінки, в тому числі і на мобільні номери. Я сподіваюся, що в самий найближчий час ми повноцінно відновимо роботу ", - йдеться в офіційному повідомленні інтернет-магазину.

Як повідомив президент компанії Imena.UA Олександр Ольшанський, офіс та склад магазину були опечатані, коли його власники були у відпустці за кордоном.

"Їх фізично не було в Києві. Але зараз вони вже приїхали в Україну, і робота магазину скоро повинна відновитися ", - повідомив Ольшанський.

Експерт не повідомив, чому податкова перевірка закінчилася блокуванням роботи компанії. Причини інциденту власники Fotos.ua поки воліють тримати в таємниці.

"Держава йде туди, де є гроші. Хоча треба розуміти, що е-commerce не сильно прибуткова галузь. Повна маржа інтернет-магазинів в межах 2%. При цьому з неї потрібно заплатити за рекламу, маркетинг тощо ", - розповідає Ольшанський.

За словами експерта, фіскальні органи останнім часом посилили свою увагу до діяльності великих інтернет-магазинів України.

"Найближчим час можна не очікувати подібних ситуацій з іншими компаніями. Мені здається, що вже немає кого перевіряти. Ну, а кого? Великих гравців буквально 5 компаній. Їх вже всіх потрусили як могли", - сказав він.

Як повідомлялося, 2 серпня інтернет-магазин Fotos.ua призупинив роботу. Сайт магазину працював, але на головній сторінці висіло попередження про те, що будуть відпускатися замовлені раніше товари.

Як відомо, податківці протягом останніх півтора року проводили обшуки не водному інтернет-магазині. Найбільш відомою стала справа проти інтернет-магазину Rozetka.ua.

Також податківці мали претензії і до інтернет-торговців "Бомба" та "Сокіл".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 3:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.