Standard&Poor's підтвердило рейтинг Дніпропетровська

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг і рейтинг за національною шкалою Дніпропетровська на рівні "B/uaA", прогноз - негативний.

Про це йдеться в повідомленні агентства, пише УНІАН.

У S&P відзначили, що, незважаючи на очікуване уповільнення темпів зростання доходів, виконання бюджету Дніпропетровська залишиться помірним, обсяг боргу міста - низьким, а позиція ліквідності - "нейтральної".

В агентстві пояснили, що рівень рейтингів міста відображає оцінку агентством S&P української системи суспільних фінансів як "волатильную і недофінансували", обумовлений низькою фінансовою гнучкістю і передбачуваністю бюджетних показників міста, якістю фінансового управління як "негативного" у міжнародному контексті.

При цьому вплив цих несприятливих факторів компенсується низьким борговим навантаженням міста, значною фінансовою підтримкою з боку центрального уряду, помірними показниками виконання бюджету і "нейтральною" позицією ліквідності.

Рейтинги міста обмежені рівнем суверенних рейтингів.

У теж час, згідно з документом, "негативний" прогноз за рейтингами Дніпропетровська відображає аналогічний прогноз по суверенних рейтингах України.

Агентство S&P вказало, що може знизити рейтинги міста в найближчі 12 місяців у разі пониження суверенних рейтингів України.

Як повідомлялося, 26 липня Standart&Poors підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Києва на рівні "В-" зі стабільним прогнозом у зв'язку з рефінансуванням містом боргових зобов'язань і консолідацією показників виконання бюджету.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:13

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.