Екс-меру дали ще 5 мільйонів на театр

Управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації 30 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТДВ "Інтерресурси" на оздоблення інтер'єру Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість угоди склала 4,86 мільйона гривень.

Згідно з техзавданням, фірма повинна виконати інтер'єри вестибюлю, фойє і кулуарів в стилістиці пізнього класицизму.

До кінця року в театрі повинні:

- позолотити архітектурно-ліпний декору глядацького залу, фойє, вестибюлю та кулуарів;

- у VІР-приміщеннях зробити декоративні дубові панелі; влаштувати підвісні стелі, підлогу вкрити на першому поверсі гранітокерамічними плитами, на другому - лінолеумом; поставити двері;

- облицювати плиткою туалети; встановити підвіконня, поручні, й бар'єрні огородження; ззовні - вимостити стіни торцевих і дворового фасадів.

Окрім того влаштувати конструкції опори під скульптурну композицію "Музи", а також закупити устаткування: міні-бар, шафи-вітрини, дзеркала, підквіткарки.

Основна частка ТДВ "Інтерресурси" належить колишньому голові міськвиконкому Кіровограду (1986-1989 роки) Миколі Москаленко і його сину Кирилу.

Перший підряд на реконструкцію театру вартістю 78,71 мільйона гривень. компанія отримала в 2011 році за "закупівлею в одного учасника".

З того часу всі роботи по театру та прилеглій території замовляли саме "Інтерресурсам": "додаткові роботи" в театрі на 61,54 мільйона гривень, реконструкцію Театральної площі і будівництво індивідуальної котельні через дорогу від театру за 11,4 мільйона гривень.

Загалом "Інтерресурси" отримали на ремонт театру підрядів на 161,38 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 15:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.