В Києві стало на 420 мільйонерів більше

За підсумками кампанії з декларування за 2012 рік дохід понад один мільйон гривень заявили 1 457 киян, що на 420 більше, ніж минулоріч.

Про це повідомляє "Інтефракс-Україна" з посилання на прес-службу головного управління Міністерства доходів і зборів в Києві.

Як зазначила глава відомства Ірина Носачова, у деклараціях кияни задекларували понад шість мільярдів гривень доходу.

Згідно з даними прес-служби, з початку 2013 року кияни подали більше 30 тисяч декларацій про майновий стан і доходи.

Загалом всі кияни, що задекларували свої доходи, сплатили податку на доходи фізичних осіб в розмірі 317,4 мільйона гривень.

За результатами кампанії декларування податок на доходи фізичних осіб у сумі понад мільйон гривень сплатили 22 столичних мільйонера, більшість з яких проживає у Печерському та Шевченківському районах.

Однак найбільшу суму податку - 8,5 мільйона гривень - сплатила мешканка Святошинського району, яка займається незалежною професійною діяльністю.

Правом на отримання податкової знижки в столиці скористалося понад 11 тисяч громадян. З бюджету їм вже відшкодовано 23,7 мільйона гривень.

Як повідомлялося, за підсумками декларування доходів громадян у 2011 році податківці нарахували 1 037 столичних мільйонерів, які задекларували 5,1 мільярда гривень доходів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:26

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.