У Клименка переплатили за акцизні марки сотні мільйонів?

Міністерство доходів і зборів уклало угоду з ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" на виготовлення марок акцизного податку.

Сума угоди 316,74 становила мільйона гривень, йдеться у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Замовлено виготовлення 3,41 мільярда штук марок на алкоголь та 1,59 мільярда штук тютюнових марок 27 копійок та 14,2 копійки за штуку відповідно. Нові марки введено у обіг з 1 серпня 2013 року.

Ціни на акцизні марки збільшено постановою Кабміну у березні 2013 року. Старі ціни були меншими майже утричі.

Якби Міндоходів замовило марки за старими цінами, то вартість усієї закупівлі була б нижчою на 195 мільйонів гривень.

Зовнішній вигляд нових акцизних марок дуже схожий на ті марки, які запатентувала фірма "ЮС-дизайн", яка належить голові консультативної ради консорціуму ЄДАПС Юрію Сидоренку.

Як відомо, цієї весни уряд витіснив ЄДАПС з ринку виготовлення державних документів, віддавши підряди державному комбінату "Україна". Цей комбінат не публікує дані про свої тендери у "Віснику держзакупівель".

Як повідомлялося, Міністерство доходів та зборів очолює Олександр Клименко, міністром фінансів є Юрій Колобов, колишній голова Нацбанку Сергій Арбузов зараз працює першим віце-премєр-міністром.

Вони вважаються близькими до Олександра Януковича, сина президента України Віктора Януковича.Коментарі

Додати коментар


Abd111

С августа выходит в свет обновленный журнал «Бухгалтер» Александра Кирша. Стоимость подписки через редакцию снижена и составляет 270грн./мес. (без НДС). В стоимость подписки входят: журнал с приложением (включая доставку) – 4 раза в месяц и семинары А. Кирша с ответами на все вопросы (ежемесячно с чередованием Харьков-Киев).Подписаться на журнал по специальной цене (без накруток подписных служб) можно по тел. 096-809-83-10Подписка доступна во всех регионах Украины!!!Подписку уже сейчас можно оформить до конца 2014 года - с сохранением льготной цены на весь период оплаты!

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.