Міндоходів виявило порушень на митниці на майже півмільярда

Співробітники Міністерства доходів і зборів України в січні-липні 2013 року виявили порушень митного законодавства на суму 428,8 мільйона гривень.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу відомства.

Згідно з повідомленням, Міндоходов порушило понад 14 тисяч справ за фактами порушення митних правил, з яких найпоширенішими є випадки незаконного переміщення через митний кордон продовольчих товарів - понад 3,8 тисячі випадків на суму 22,05 мільйона гривень і промислових товарів - більше 3,3 тисячі випадків на суму 118,76 мільйона гривень.

Також, за даними прес-служби, органи Міндоходов виявили 353 порушення на суму 25,84 мільйона гривень при переміщенні транспортних засобів через кордон та 382 порушення на суму 46,27 мільйона гривень при переміщенні валюти.

Як повідомлялося, 8 березня 2013 президент Віктор Янукович затвердив положення про Міністерство доходів і зборів України, визначивши, що Міністерство доходів і зборів України є правонаступником Державної податкової служби України та Державної митної служби України.

Президент встановив, що у складі Міністерства доходів і зборів України та його територіальних органів утворюються і діють підрозділи податкової міліціїКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.