Інвестиції у торговельну нерухомість в Східній Європі зросли на 70%

Обсяг інвестицій у торговельну нерухомість Центральної та Східної Європи в першому півріччі 2013 виріс в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на 70% - майже до 2 мільярдів євро.

Про це йдеться в дослідженні компанії CBRE, пише УНІАН з посиланням на "РіаНовості".

В дослідженні наголошується, що основна увага інвесторів була сконцентрована на Росії та Польщі, причому головним чином на великих торгових центрах - на частку цих країн припадає 1,7 мільярда євро.

"Завдяки операціям з ТРЦ "Метрополіс" у Москві і ТРЦ "Аура" в Новосибірську російський ринок вже в першому півріччі 2013 ледь не побив рекорд за обсягами річних інвестицій у торговельну нерухомість", - йдеться у звіті.

За прогнозами аналітиків компанії CBRE, у другому півріччі даний показник може зрости ще на 50%, склавши за підсумками року близько 3,3 мільярда доларів.

У той же час за межами Польщі та Росії інтерес інвесторів приваблюють більш дрібні і, отже, менш капіталомісткі типи такої торговельної нерухомості як супермаркети, пише видання.

Однак, як повідомляла "Реальна економіка", в Києві протягом наступних двох років може відкритися як мінімум 12 нових торгово-розважальних центрів. Загальна сума інвестицій в їх будівництво становитиме більше одного мільярда доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:57

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.