Спростування
Спростування
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Інвестиції у торговельну нерухомість в Східній Європі зросли на 70%
Росія виявила небезпечні м'ясо та рибу в продукції з 20 країн
У Королевської купують надмірно дорогий бензин
"Мілкіленд" не отримав від Росії підтверджень щодо антибіотиків
Компанія "Кримхліб" обмежила через спекуляцію продаж дешевого хліба за ціною 2,2 гривні у своїх фірмових магазинах до двох буханок на людину.
Про це журналістам у вівторок, 13 серпня, сказав генеральний директор підприємства Андрій Редька, повідомляють "Українські новини".
"У нашій фірмовій системі ми ввели обмеження на продаж найдешевшої позиції хліба заводського: не більше двох буханок в одні руки", - сказав він.
Редька зазначив, що за рахунок "Кримхліба" намагаються отримати необґрунтований прибуток оптовики, особливо в курортний сезон, коли потреби в хлібі на півострові зростають через туристів.
За словами керівника "Кримхліба", оптовики закуповують по 40-50 буханок найдешевшого хліба, а потім перепродують його за ціною 3,5-4 гривні.
Як відомо, компанія "Кримхліб" є найбільшим виробником хліба в Криму, вона об'єднує 9 великих хлібокомбінатів.
2012 рік компанія закінчила зі збитками 23,059 мільйона гривень, скоротивши чистий дохід на 18,2%, або на 71,716 мільйона гривень порівняно з 2011 роком до 322,247 мільйона гривень.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.