Українець засуджений в США до 40 років в'язниці за хакерство

27-річний українець Єгор Шевельов засуджений у США до 40 років позбавлення волі за співучасть в хакерській групі Western Express у справі про викрадення номерів кредитних карт.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби окружної прокуратури Нью-Йорка, повідомляє "Комерсант-Україна".

Згідно з повідомленням, 8 серпня окружний прокурор Манхеттена Сайрус Венс оголосив результати 8-річного розслідування і судового переслідування діяльності кіберзлочинної групи Western Express, яка діяла в багатьох країнах світу.

Її членів звинувачують в торгівлі більш ніж 95 тисячами вкрадених номерів кредитних карток, що в подальшому призвело до шахрайства на суму більше 5 мільйонів доларів.

В даний час звинувачення висунуто 11 членам кібербанди.

13 червня після десятитижневого судового розгляду Верховним судом штату Нью-Йорк присяжні дійшли висновку, що обвинувачені Єгор Шевельов, а також 40-річний Дуглас Латта і 41-річна Анна Сіано винні за всіма пунктами звинувачення.

23 липня Єгор Шевельов був засуджений від 13 до 40 років тюремного ув'язнення, Дуглас Латта - від 22 до 44 років, а Анна Сіано - від 19 до 47 років позбавлення волі.

У повідомленні наголошується, що українець був одним з основних постачальників крадених даних кредитних карток у світі. Також говориться, що він здійснював злочинну діяльність, перебуваючи у київській квартирі.

Зокрема, Шевельов був причетний до продажу більше 75 тисяч номерів вкрадених кредитних карт.

Єгор Шевельов був затриманий в 2008 році в Греції, після чого його екстрадували до США для надання звинувачень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 15:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.