Кримські митники присікли пільгове ввезення пального для ЧФ РФ

Севастопольська митниця оформила ввіз пального для Чорноморського флоту Росії за ставкою 182 євро за тонну, тоді як російська сторона хотіла провезти його за 30 євро.

Про це повідомляє УНН з посиланням на управління Міндоходів у Севастополі.

"На сьогоднішній день відсутні правові підстави для звільнення від сплати митних платежів матеріально-технічних засобів, ввезених на територію України для потреб Чорноморського флоту Росії", - зазначили з цього приводу в Міндоходов Севастополя.

За словами начальник головного управління Міндоходов у Севастополі Юрія Карпова, вирішення таких питань "лежить в площині міждержавних відносин".

Як повідомив виконуючий обов'язки начальника Севастопольської митниці Владислав Ємельянов, в березні цього року від імені Чорноморського флоту РФ в Севастопольську митницю були подані декларації для митного оформлення вантажу.

ЧФ РФ планував оформити ввезення з Росії палива для реактивних двигунів марки ТС-1 (виробник - НПЗ м.Волгоград).

"За цими деклараціями паливо для реактивних двигунів були класифіковані за кодом 2710117000 УКТЗЕД зі ставкою оподаткування акцизним податком 30 євро за тонну", - йдеться в повідомленні.

Однак, українські митники направили зразки вантажу на дослідження в митну лабораторію для перевірки заявлених характеристик палива та правильності його класифікації.

В результаті митницею було встановлено, що класифікація ввезеного палива повинна відбуватись за іншим кодом - 2710112100 УКТЗЕД – і таким чином ставка оподаткування становитиме 182 євро за тонну.

Як відомо, від сьогодні, 14 серпня, російська митна служба перевела всіх українських експортерів до профілю "ризикованих" з відповідним посиленням перевірок.

По суті, мова йде про повну зупинку українського експорту до Росії на невизначений час, зазначили з цього приводу у Федерації роботодавців України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.