Кабмінівський чиновник будуватиме доступне житло за 43 мільйони

Відділ капітального будівництва Білоцерківської міськради Київської області 5 серпня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Білоцерківський Міськбуд" на будівництво доступного житла в Білій Церкві на суму 42,95 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші".

Згідно з техзавданням, компанія повинна збудувати 9-поверховий будинок на 126 квартир загальною площею 7 917 квадратних метрів з вбудованими приміщеннями на першому і другому поверхах площею 1 203 квадратних метри.

У цьому ж будинку заплановано розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 20 тисяч прикріпленого населення і центр первинної медико-санітарної допомоги на 100 тисяч прикріпленого населення.

Також у вартість будівництва входить благоустрій та озеленення території, облаштування під'їзду і підходу до будинку та автостоянки.

Завершити будівництво повинні до кінця 2015 року. Фінансування виділять спільно з державного та місцевого бюджетів.

Як пише видання, співзасновниками фірми "Білоцерківський Міськбуд" є директор Департаменту забезпечення взаємодії з ВРУ та регіонами Кабміну Іван Ткаленко, його дочка Інна Ткаленко, колишній депутат Білоцерківської міськради Володимир Часновський, а також Віра Вокіна та Валентина Дюміна.

За останні п'ять років фірма виграла тендерів на 94,41 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 14:49

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.