У соціальних мережах ширяться заклики бойкотувати російські товари

В українському сегменті соціальних мереж Facebook та Twitter ширяться заклики бойкотувати російські товари у зв'язку з блокадою Росією українського експорту.

Про це повідомляє УНІАН.

Зокрема, українських споживачів закликає бойкотувати продукцію російського виробництва громадська організація "Відсіч".

"Росія оголосила Україні тотальну економічну війну! Всі українські товари заборонені для експорту до Росії. Чи це правда, а чи просто залякування, однак м'ясні, сирні, шоколадні та інші торговельні війни Кремля з Україною просто дістали!", - йдеться на сторінці організації в Facebook.

У заклику до бойкоту містяться інструкції, як розпізнати товари російського виробництва та пропозиція сформувати список таких товарів.

"Пропонуємо всім небайдужим долучися до бойкоту російських товарів в Україні. Їх можна знайти за країною-виробником на упаковці, а також за першими трьома цифрами штрих-кодів - це 460-469", - повідомляє "Відсіч".

Аналогічні заклики поширюють і окремі користувачі Facebook і Twitter.

Як повідомлялось, вчора, 13 серпня, Федерація роботодавців України (ФРУ) заявила про тотальний контроль з боку російських митників за українськими товарами.

Федеральна митна служба РФ поки що не підтвердила і не спростувала цю інформацію, відмовившись від коментарів.

В той же час голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що питання імпорту до Росії українських товарів вирішуються складно, оскільки Україна не бере участі в Митному союзі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.