Карти для Кривого Рогу робитиме фірма, близька до Вілкула?

Управління містобудування і архітектури Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 5 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "БІФ Будінвест" на виготовлення топографічних планів міста за 6,16 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник держзакупівель".

Згідно угоди, фірма до кінця року повинна виконати топографо-геодезичні роботи й аерофотозйомку та виготовити топографічні плани міста у масштабі М 1:2000 в цифровому і графічному вигляді.

Як зазначає видання, пропозиція "БІФ Будінвест" не була найдешевшою на тендері. На конкурс подавалися п'ять фірм, дві з яких пропонували виконали замовлення значно дешевше.

Зокрема, ТОВ "Геоматичні рішення" пропонував ціну 5,11 мільйона гривень, а ТОВ "Укргеопроект" – 4,8 мільйона гривень.

Однак, обидві пропозиції були відхилені через неповний пакет документів.

Видання пише, що засновником фірми "БІФ Будінвест" є Юлія Присяжнюк, яка з 2007 року також є співзасновницею ТОВ "Агро".

Останню фірму у 2000 році заснували Ярослав Мірошниченко і ТОВ "Економіко-правова фірма "Фінаудит", чиїми власниками у свою чергу були нинішній мер Кривого Рогу Юрій Вілкул і депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Володимир Нусінов (директор із корпоративного управління в "Смарт-холдинг").

Як відомо, син Юрія Вілкула - Олександр нині є віце-прем’єром України.

Раніше він працював у групі "Метінвест", якою володіють СКМ Ріната Ахметова та "Смарт-холдинг" Вадима Новінського.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, 1:20

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.