У Клименка стягнули 217 мільйонів "донарахованих" податків

Більше 93% суб’єктів господарювання, перевірених Міндоходів, допускають порушення трудового законодавства по відношенню до своїх працівників.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Найпоширенішими порушеннями тривалий час залишаються "тіньові" зарплати та нелегальне використання праці співробітників, зазначають в Міндоходів.

За результатами перевірок порушникам донараховано 217 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

"Несумлінні роботодавці найбільшої шкоди завдають, в першу чергу, самим працівникам, адже неналежне оформлення трудових відносин позбавляє людей можливості захисту своїх прав та не дає змоги напрацювати стаж, необхідний в майбутньому для призначення пенсійних виплат", - зазначають в Міндоходів.

Під час перевірок було виявлено понад 49 тисяч найманців, які працювали без укладання трудових відносин з роботодавцями. Вони сплатили до бюджету 8,8 мільйона гривень податку.

Додаткових 10 мільйонів гривень надійшло до бюджету і від громадян, які працювали самостійно без дозвільних документів.

"Після співбесід з фахівцями Міндоходів за 7 місяців поточного року понад 25 тисяч таких осіб офіційно зареєструвалися підприємцями та сплатили належну суму податку", - зазначають в міністерстві.

Загалом за 7 місяців 2013 року до бюджету надійшло 40,6 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб.

За даними міністерства, це на 2,7 мільярда гривень перевищує показник відповідного періоду минулого року.Коментарі

Додати коментар


Игорь111

С августа выходит в свет обновленный журнал «Бухгалтер» Александра Кирша. Стоимость подписки через редакцию снижена и составляет 270грн./мес. (без НДС). В стоимость подписки входят: журнал с приложением (включая доставку) – 4 раза в месяц и семинары А. Кирша с ответами на все вопросы (ежемесячно с чередованием Харьков-Киев).Подписаться на журнал по специальной цене (без накруток подписных служб) можно по тел. 096-809-83-10Подписка доступна во всех регионах Украины!!!Подписку уже сейчас можно оформить до конца 2014 года - с сохранением льготной цены на весь период оплаты!

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 4:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.