Standard&Poor's підтвердило рейтинги Польщі

Міжнародне рейтингове агентство S&P підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні рейтинги Польщі в інвалюті на рівнях "А-/A-2", у місцевій валюті - на рівнях "А/-1", прогнози за рейтингами стабільні.

Про це йдеться в релізі агентства, пише "Прайм".

"Рейтинги Польщі відображають думку аналітиків про диверсифікованість та стійкість економіки країни, яка стала гнучкішою завдяки плаваючому курсу валюти, що дозволив адаптуватися до зовнішніх шоків", - наголошується в повідомленні.

Кредитоспроможність країни свідчить про стабільність і високої капіталізації фінансового сектору, кажуть в агентстві.

У той же час зростання рейтингів стримується відносно високим рівнем державного боргу, низьким рівнем ВВП на душу населення і необхідністю масштабного фінансування ззовні.

Аналітики S&P прогнозують, що реальний ВВП Польщі в 2013 році зросте на 1% і також буде збільшуватися в 2014 році - на 2,2%, і на 3,1% в 2015-2016 роках.

Враховуючи прагнення уряду Польщі щодо вступу до єврозони, аналітики S&P вважають, що рейтинги в іноземній і місцевій валютах будуть об'єднані.

Аналітики розглядають можливість присвоєння рейтингів оцінки "А/А-1", якщо Польща зробить подальші кроки з проведення структурних реформ для підвищення продуктивності, яке потягне за собою зростання ВВП.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.