Мексика запрошує Росію до розробки своїх нафтових родовищ

Мексика зацікавлена в досвіді, який є в російських нафтових компаній, і запрошує їх взяти участь у роботі нафтовидобувної галузі країни.

Про це в інтерв'ю "РіаНовості" сказав заступник міністра внутрішніх справ Мексики Едуардо Санчес.

Пропозиції по реформуванню енергетичної галузі, підготовлені командою президента Мексики Енріке Пеньі Ньєто, стосуються серйозних змін в нафтовій галузі, яка вже 75 років залишається в руках держави, пише видання.

Зокрема, держкомпанія Pemex отримає право укладати контракти з приватними фірмами на розробку, видобуток, переробку, транспортування і зберігання нафти і газу.

За словами Санчеса, у Мексики є інтерес, щоб використовувати досвід, технології та професійні здібності нафтових компаній з будь-якої точки світу, в тому числі з Росії.

"Ми розраховуємо, що всі зміни (у законодавство) будуть здійснені протягом даного етапу роботи конгресу, тобто з 1 вересня до 31 грудня поточного року, після чого іноземні компанії зможуть подавати заявки на участь в роботі", - сказав він.

Санчес додав, що залучення іноземних компанії в нафтовидобуток Мексики, в першу чергу буде відбуватись для розробки морських глибоководних і надглибоководних родовищ.

Видання додає, що гендиректор Pemex Еміліо Лосойя в недавньому інтерв'ю виданню Financial Times оцінив обсяг інвестицій, які можуть прийти в нафтову галузь країни в результаті реформи, в додаткові 10 мільярдів доларів щорічно.

Як повідомлялось, президент Мексики Ньєто має намір змінити конституцію країни, яка забороняє іноземні концесії в нафтовидобутку, і вперше за 75 років хоче допустити іноземні компанії в енергетичний сектор країни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:48

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.