Бізнес може скористатись з дешевих кредитів - Мінекономрозвитку

Уряд намагається допомогти бізнесу в Україні шляхом дерегуляції підприємницької діяльності і впровадження механізмів фінансової підтримки.

Про це сказав директор департаменту стратегічного планування розвитку економіки Мінекономрозвитку Євген Олейніков у коментарі телеканалу ICTV, повідомляє Урядовий портал.

"Ми не можемо запропонувати підприємцю ідею. Ми не можемо підприємцю створити попит. Але ми можемо спростити йому реалізацію мети і допомогти в отриманні більш дешевого фінансового ресурсу для її реалізації", - підкреслив Олейніков.

Експерт зазначив, що останні чотири роки відбувається робота в напрямку дерегуляції, зокрема, скорочується перелік видів діяльності, для яких потрібне ліцензування, а також зменшується кількість дозвільних документів.

Крім того, в цьому році вперше запроваджена система надання кредитів в рамках Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, зазначив чиновник.

За його словами, державні "Укрексімбанк" та "Ощадбанк" готові кредитувати програми з модернізації виробництва чи створення нових виробництв, в тому числі і невеликих.

При цьому чиновник наголосив, що існують механізми, які дозволяють знизити вартість кредитування для підприємців до економічно обґрунтованого рівня.

За словами Олейнікова, на сьогодні на розгляді в банках знаходиться більше 100 проектів, 70 з яких - це проекти підприємств недержавного сектору.

"Але все ж таки, усі ці проекти - це проекти великих підприємств, тобто малий та середній бізнес, на жаль, на сьогодні просто не сприймає цю можливість. А взагалі то, саме на середніх та малих підприємців ми розраховуємо, адже саме їм потрібна ця підтримка", - зазначив чиновник.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 8:11

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.