Мексиканська Pemex буде видобувати нафту і газ у США

Генеральний директор мексиканської державної нафтової компанії Pemex Еміліо Лосойя заявив, що його компанія має намір розпочати розвідку і видобуток нафти і газу в США.

Про це повідомляють "Ріа Новості".

"Pemex створить нову компанію, яка буде працювати на сланцевих і нафтових родовищах в Сполучених Штатах і в глибоководному секторі США", - сказав Лосойя.

Таким чином, мексиканський нафтовий гігант, який перебуває зараз у першій десятці серед нафтовидобувних компаній світу, планує компенсувати падіння видобутку, що спостерігалось останнім часом.

При цьому розвідка і видобуток нафти і газу в США стане першим досвідом роботи за кордоном для Pemex, оскільки раніше компанія не здобувала нафту далеко від території Мексики та її територіальних вод.

Заява Лосося була зроблена через тиждень після внесення на розгляд парламенту країни пропозицій з реформування енергетичної галузі, підготовлених командою президента Енріке Пеньі Ньєто.

Як повідомлялось, Президент Мексики Енріке Пенья Ньєто має намір змінити конституцію, яка прямо забороняє іноземні концесії в нафтовидобутку, і вперше за 75 років допустити іноземні компанії в енергетичний сектор країни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 3:18

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.