Російська економіка в стагнації

За оцінками Мінекономрозвитку РФ, зростання економіки за січень-липень 2013 року становило 1,4%, як і за перші шість місяців цього року.

Про це пишуть "Вєдомості".

Однак за оцінками Мінекономрозвитку РФ, її зростання склало 1,8% проти 0,4% у червні (по відношенню до минулого року), повідомив заступник міністра Андрій Клепач.

"Тобто це не рецесія, не спад, але це стагнація, тому що мало чим відрізняється від нуля. Поки пауза в зростанні зберігається, незважаючи на те, що ВВП у липні зріс і внутрішній попит показав позитивну динаміку в порівнянні з червнем", - сказав Клепач.

За словами Клепача, за підсумками 2013 року зростання економіки буде нижче прогнозованих міністерством 2,4%.

Останній раз міністерство переглядало прогноз в квітні, знизивши його з 3,6%. Новий прогноз Мінекономрозвитку РФ повинно представити наприкінці серпня.

Раніше відомство не виключало, що темпи зростання можуть сповільнитися до 1,7%, а колишній міністр економічного розвитку (нині помічник президента) Андрій Білоусов попереджав про можливість рецесії.

З початку року економіка різко загальмувала, інвестиції за підсумками семи місяців падають, промисловість - на нулі, темпи зростання роздрібної торгівлі і послуг, що відбивають споживчий попит, сповільнилися, порівняно з 2012 р, майже вдвічі.

Як відомо, за оцінкою Росстату, ВВП в другому кварталі виріс всього на 1,2% до того ж періоду минулого року, побивши антирекорд першого кварталу, коли темпи зростання скоротилися до 1,6% - історичний мінімум, якщо виключити періоди рецесії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:55

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.