Одеський НПЗ запрацює в IV кварталі цього року - Ставицький

Міністр енергетики Едуард Ставицький вважає, що Одеський нафтопереробний завод запрацює на повну потужність в четвертому кварталі цього року.

Про це міністр сказав під час брифінгу в Кабміні.

"Стосовно Одеського нафтопереробного вже подана заявка на прокачування нафти на четвертий квартал. Також ця компанія закупила танкери, які у вересні надійдуть в порти, і я розраховують, що уже в четвертому кварталі він буде працювати на повну потужність", - сказав він.

Стосовно Лисичанського НПЗ, як зазначив міністр, розпочались переговори щодо відновлення його роботи з новим власником заводу.

"Ми надіслали листи до нового власника. Ви знаєте, що відбулась покупка "Роснєфтю" цього підприємства в ТНК-ВР. Тому в нас тут була тривала зупинка в переговорах, тому що не було людей, які могли б приймати рішення в переговорах", - зазначив міністр.

Він також додав, що, можливо, буде переглянуло приватизаційну угоду, "тому що в контрактах вказувалось, що люди будуть забезпечені робочими місцями".

Як відомо, Лисичанський НПЗ простоює з 2012 року. Раніше Ставицький прогнозував, що запуск Лисичанського НПЗ може відбутись в лютому-березні 2014 року.

Раніше в уряді повідомляли, що Лисичанський нафтопереробний завод відновить свою роботу восени 2013 року.

Лисичанський НПЗ є другим за потужністю нафтопереробним заводом в Україні, здатним переробляти 16 мільйонів тонн нафти на рік.

Як відомо, в липні цього року група компаній СЄПЕК, контрольована бізнесменом Сергієм Курченком, купила у "Лукойла" 99,6% акцій Одеського НПЗ.

Одеський НПЗ здатний щорічно переробляти 2,8 мільйона тонн нафти.

Курченко також висловив зацікавленість в купівлі Лисичанського НПЗ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 14:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.