Підопічні Клименка викрили в Києві 15 "конвертаційних центрів"

Оперативники Головного управління Міндоходів у Києві з початку року виявили та припинили діяльність 15 "конвертаційних центрів".

Про це сказав перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Києві Ігор Усик, повідомляє "Укрінформ".

"Лише з початку серпня столичними оперативниками Міндоходів ліквідовано три "конвертаційні центри", на яких вилучено готівкові кошти в розмірі понад 3 мільйони гривень, а також близько 150 тисяч доларів", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, в цьому році проведено 237 позапланових перевірок платників податків, що скористались незаконними послугами виявлених "конверт-центрів".

"За результатами цих перевірок до бюджету додатково стягнуто майже 138 мільйонів гривень, а відносно їх службових осіб розпочато 26 кримінальних проваджень за фактами порушення чинного законодавства України", - йдеться в повідомленні.Коментарі

Додати коментар


морж

Предлагаю присвоить этим доблестным борцам за честь страны звание ГЕРОЯ УКРАИНЫ!!!!))))))

Игорь111

С августа выходит в свет обновленный журнал «Бухгалтер» Александра Кирша. Стоимость подписки через редакцию снижена и составляет 270грн./мес. (без НДС). В стоимость подписки входят: журнал с приложением (включая доставку) – 4 раза в месяц и семинары А. Кирша с ответами на все вопросы (ежемесячно с чередованием Харьков-Киев).Подписаться на журнал по специальной цене (без накруток подписных служб) можно по тел. 096-809-83-10Подписка доступна во всех регионах Украины!!!Подписку уже сейчас можно оформить до конца 2014 года - с сохранением льготной цены на весь период оплаты!

ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 15:00

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.