Росія ліквідувала проблеми на митниці, але не всі

Ситуація з вагонами з України, які простоюють в очікуванні митного оформлення вантажів на станції Брянськ, врегульована.

Про це сказав перший віце-президент ВАТ "РЖД" Вадим Морозов, повідомляє "РіаНовості".

"У Брянську доходило до 780 вагонів. І увага до вантажів, що перевозилися в цих вагонах, була підвищена… Я постійно перебував у контакті з главою митного відомства Андрієм Бельяніновим. Ми свого досягли, ми десь за дві-три доби збили ситуацію до робочого рівня. У Брянську абсолютно все нормально", - сказав Морозов.

За його словами, на станції Валуйки, за даними на вчорашню добу, залишалося невелике скупчення вагонів. "Там теж проблему врегулюємо", - зазначив Морозов.

За його словами, відповідно до домовленостей між Росією та Україною "знято ті додаткові вимоги та обмеження, і все прийшло в рух".

Як відомо, з 14 серпня російська митниця посилила контроль за вантажами практично всіх українських експортерів. Українські компанії заявляють, що їх поставки на російський ринок фактично заблоковані.

Відомо, що у вівторок, 20 серпня, Євросоюз направив Росії різке попередження з приводу дискримінаційних торговельних обмежень щодо українського експорту.

В результаті у вівторок Міндоходів України заявив, що проблеми на російській митниці знято.

Однак, за даними "Реальної економіки" в ряду українських виробників продовжуються проблеми при митному оформленні товарів в Росії.

Крім того, як повідомлялось вчора, на кордоні в Білгородській області (сусідня з Брянською) російська митниця продовжує працювати в режимі посиленого контролю щодо товарів з України.Коментарі

Додати коментар


Христя

Як? А в Азарова вже проблем не було !!!

ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.