Тарифи ЖКГ підвищуватися не будуть - заступник Попова

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко виключає підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це повідомляють "Українські новини".

"Підвищуватися не будуть. Давайте розділимо тарифи, за які відповідає місто, і за які НКРЕ, яка регулює тарифи на тепло, електрику, гарячу воду. Ось скільки зможе держава стримувати цей тариф, стільки й буде", - зазначив Голубченко.

Він додав, що місто періодично проводить зустрічі з представниками НКРЕ та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, в ході яких столичну владу запевнили в тому, що НКРЕ не буде також підвищувати тарифи.

"Нас запевнили, що держава буде утримувати тарифи. І основна причина в тому, що ми ще не такі багаті, щоб людина платила стільки, скільки насправді послуги коштують. Поки ми не створимо умови, щоб громадяни змогли платити за обгрунтованим тарифом, ми не будемо їх підвищувати ", - розповів Голубченко.

Також він зазначив, що у скільки б раз тарифи не були підняті, вони все одно не стануть обгрунтованими, оскільки як тільки підвищується тариф на будь-яку послугу, змінюється і складова тарифу.

"Що ж стосується обгрунтованості, то тарифи завжди будуть економічно необгрунтованими. Піднімемо в 5 разів, в 10 разів - ситуація буде аналогічною. А все тому, що змінюється складова, а разом з нею міняються і потреби", - сказав Голубченко.

Як відомо, комунальні тарифи, за винятком газу, у Києві значно нижчі, ніж у Москві.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 13:45

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.