Прокуратура США звинувачує мільярдера Трампа в махінаціях

Нью-йоркська прокуратура подала цивільний позов до мільярдера Дональда Трампа, звинувативши його в шахрайстві. Сума компенсацій за позовною вимогою - 40 мільйонів доларів.

Про це повідомляють "РіаНовості" з посиланням на Associated Press.

Справа стосується "Університету Трампа". Головний прокурор штату Нью-Йорк Ерік Шнайдерман заявив, що організація вела незаконну освітню діяльність з 2005 по 2011 рік, а також вводила в оману студентів.

У позовній заяві йдеться, що "Університет Трампа" обдурив 5000 жителів США, "які витратили десятки тисяч доларів на заняття, які вони ніколи не могли собі дозволити і які вони не отримали".

У рекламі університету йдеться, що Дональд Трамп особисто підбирав викладачів, які мали розповісти учням про методи інвестування в нерухомість. Але насправді Трамп ніколи не брав участі в підборі лекторів або ж написанні навчальної програми, стверджує прокурор.

"Ніхто, яким би багатим або знаменитим він не був, не має права на такі афери... Кожен, хто їх робить, має бути притягнутий до відповідальності", - цитує The New York Times позовну заяву Шнейдермана.

Як йдеться в позові, ще в 2011 році десятки американців поскаржилися владі Нью-Йорка, Техасу, Флориди й Іллінойсу на цей навчальний заклад.

Спочатку "Університет Трампа" залучав студентів безкоштовним 90-хвилинним семінаром про інвестиції в нерухомість. Після цього організатори пропонували американцям ефективний триденний курс вартістю 1450 доларів.

Крім того, навчальний заклад пропонувало спеціальну програму за 35 тисяч доларів, за якою до студента прикріплювався персональний тренер, який повинен був консультувати учня до укладення першої угоди.

Адвокат бізнесмена Майкл Коен відкидає всі звинувачення, заявляючи, що 98% студентів (майже 11 тисяч) "дуже задоволені" навчанням.

Інший захисник Трампа - Джордж Соріал пов'язує позовну заяву з відмовою його підзахисного продовжити фінансування кампанії прокурора Шнайдермана. "Це все одно, що вимагання", - сказав Соріал.

У відповідь офіційний представник генпрокурора Ендрю Фріман заявив, що хоча Шнайдерман раніше й приймав пожертвування від бізнесмена, "сам факт розпочатого розслідування говорить про те, що прокурор не втратив свого обличчя".

Як відомо, Дональд Трам є стійким прихильником Республіканської партії і гостро критикує президента-демократа Барака Обаму.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:45

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.