Росія ввела нові групи ризиків для українських товарів

Російська Федеральна митна служба ввела нові групи "ризикових" українських товарів, а також скасувала старий список.

Про це повідомило джерело "Реальної економіки" на митниці.

З 22 серпня Росією були запроваджені нові групи ризиків, до яких потрапили наступні товари українського походження: жири та олії, готові харчові продукти з м’яса та риби, цукор та вироби з цукру,какао та продукти з нього, готові продукти зернових культур,борошно та кондитерські вироби, продукти переробки овочів та плодів, одяг трикотажний і текстильний, головні убори,чорні метали, труби з чорних металів і з чавуна.

До "ризикових" потрапили усі зазначені українські товари без огляду на
виробника чи відправника, і не залежно від виду транспорту, яким товар транспортується.

В свою чергу, джерело відзначило, що станом на кінець тижня черги та накопичення транспортних засобів з вантажами у пунктах пропуску як на українській, так і на російській стороні кордону відсутні.

Накопичення українських вантажів відбувається у зоні діяльності внутрішніх митниць РФ, зокрема на складах тимчасового зберігання і на митних терміналах.

Наразі спостерігається тенденція призупинення відправки товарів з України з огляду на негативні очікування, що виражається, зокрема, у зменшенні кількості прибуття українських вантажів до внутрішніх митних терміналів на території РФ.

Як відомо, ФРУ склала список підприємств, які звернулися з листом щодо проблем з перетинанням українсько-російського кордону.

Як відомо, РФ з 14 серпня 2013 включила до переліку "ризикових" всіх без винятку українських імпортерів, що фактично на невизначений час заблокувало поставку товарів з України.

Та з 22 серпня Російська сторона повідомила, що ситуація з вагонами з України, які простоюють в очікуванні митного оформлення вантажів на станції Брянськ, врегульована.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:35

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.