Продовжувати переговори безглуздо - перший віце-прем'єр РФ

На думку першого віце-прем'єра РФ Ігоря Шувалова за підсумками переговорів прем'єр-міністрів двох країн, продовжувати подальші переговори про перспективи одночасної участі України в зоні вільної торгівлі з ЄС і МС безглуздо.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Переговори з цього питання я вважаю безглуздо далі продовжувати", - сказав Шувалов.

"Українці хочуть знайти формат, який був би сумісний. Ми намагалися знайти варіанти навіть з перехідним періодом , у тому, що стосується інститутів регулювання, таких як технічне регулювання і фітосанітарний контроль. Навіть якби тут ми знайшли компроміс, і ми на нього готові, по єдиному митному тарифу у них немає можливості. Вони ,угодою про зону вільної торгівлі з ЄС, зв'язані абсолютно", - додав російський чиновник.

При цьому Шувалов також повідомив, що зацікавлені відомства та митні органи Росії і України домовилися уважно спостерігати за розвитком ситуації у зв'язку з планами щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

"Щоб знову не виникло несподіваних проблем у торгових операторів на російському кордоні", - пояснив він.

"Ми домовилися, що митні органи та міністерства, що відповідають за зовнішню торгівлю, повинні за ситуацією уважно спостерігати, з тим щоб знову як грім серед ясного неба, як сніг на голову митні органи не почали застосовувати якісь жорсткі правила і вимагати зовсім іншої поведінки торгових операторів, не попередивши їх заздалегідь", - сказав Шувалов.

Він зазначив, що сторони повинні вирішити, як їм у разі підписання угоди між Україною та ЄС цивілізовано поводитися, "щоб не було ніяких торгових воєн, ніяких ускладнень".

Як відомо, сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров відбув з робочим візитом до Москви.Коментарі

Додати коментар


Оникій

от і добре. "Договір підписаний з кацапами - невартий витраченого на нього паперу" - Бісмарк.

ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.