Україна серед лідерів по імпорту китайських авто

Україна увійшла у десятку країн-імпортерів китайських автомобілів Geely, завдяки чому ця компанія стала найбільшим китайським експортером авто.

Про це пише видання "Комерсант-Україна".

"У липні Zhejiang Geely Holding Group стала найбільшим експортером автомобілів серед китайських виробників, поставивши на зовнішні ринки 12,4 тисяч одиниць техніки", - пише видання з посиланням на українського партнера компанії - групу АІС.

За даними китайської асоціації автовиробників, досі лідером з експорту автомобілів з Китаю була компанія Chery Automobile.

Як пише видання, Україна є однією з ключових країн для китайських виробників автомобілів і входить до топ-10 найбільших експортних ринків, серед яких Алжир, Ірак, Росія, Іран, Чилі, Перу, Єгипет, Венесуела і Колумбія.

За даними AUTO-Consulting, частка китайських брендів в Україні збільшилася з 7,5% минулого року до майже 9,5% в поточному році. Основні обсяги продажів припадають на Geely, Chery, BYD, Great Wall і Lifan, які займають 5-е, 24-е, 33-є, 36-е і 40-е місця відповідно серед близько 70 автобрендів, що продаються в країні.

Зокрема, Geely за сім місяців поточного року було поставила в Україну 9,16 тисячі автомобілів.

Як пише видання, "продажі китайських автомобілів в Україні і Росії розвиваються добре через те, що в цих країнах не настільки високі вимоги до екологічності та безпеки автомобілів, як у Євросоюзі чи у Північній Америці".

Наприклад, в ЄС діє екологічний стандарт "Євро-5", а в Україні - ще "Євро-3".

Також відзначається, що після введення в Україні спецмит на імпортні автомобілі умови для китайських авто стали ще кращими, адже вони виробляються в Україні.

Зокрема, група АІС відновила виробництво Geely MK на Кременчуцькому автоскладальному заводі й почала складання моделі Emgrand 7.

А корпорація "Богдан" в кінці року планує налагодити виробництво автомобілів JAC на своєму заводі в Черкасах. Крім того, компанія веде переговори щодо можливого виробництва Great Wall і Lifan.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 7:32

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.