"Богдан" запустив виробництво китайських автомобілів JAC

Корпорація "Богдан", один з найбільших вітчизняних виробників автомобільної техніки, почала повномасштабне виробництво китайських автомобілів JAC на автозаводі в Черкасах.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу компанії.

Першим з конвеєра зійде седан С-класу J5, а в листопаді "Богдан" почне випуск ще однієї моделі - компактного кросовера S5.

Згідно з прогнозом фахівців компанії, з початком серійного виробництва автомобілів JAC їх вартість для покупців у середньому знизиться на 5 тисяч гривень.

"Після організації виробництва на заводі в Черкасах планується знизити вартість седана J5 з 104,9 тисяч гривень до 99,9 тисяч гривень, а орієнтовна вартість базової комплектації кросовера S5 з початком виробництва складе близько 139 тисяч гривень", - зазначили в компанії.

Компанія планує також експортувати авто за межі України, в першу чергу в Росію.

Як повідомлялось, Україна увійшла до десятки країн, найбільших імпортерів китайських авто Geely.

"Реальна економіка" детально описала нинішнє становище автопрому в Україні.Коментарі

Додати коментар


ZAZавтопром

Зніміть ПДВ, поставте на копвеєр наглядачів, підвищіть якість, доведіть ціну до 60 тис, проведіть краштести - де замість манікенів /дорого/ посадіть депутатів і казнокрадів з уряду - дивись народ і купить, якщо хоч один з них виживе.

dsdsd

Давича купил термо регулятор Украинского пр. Ну думаю а хули брать кацапский возьму наш.Разобрал а там все в Китае сделано. Они привозят с китая а называют украинской продукцией.Вот так вот.Это не рабочие места нашим а жидам в корман сверх прибыля.

qqqqq

Из за того что наши жидки завозят к нам китайцев нам ввели налог на машины?Как же вы достали.Вся ваша прихватизация это воровство за которые вы и ваши дети должны сесть.

НАРОД

ЭТО ПОЛНЫЙ КАПЕЦ.ОЧЕРЕДНОЙ китайский МЕТАЛАЛОМ СВОЕГО ХВАТАЕТ

ГПВКА

КОРПОРАЦИЮ БОГДАН НАДО ГНАТЬ ИЗ УКРАИНЫ ВМЕСТЕ С ПОРОШЕНКО ПУСКАЙ НЕ ПОСТАВЛЯЮТ ХЛАМ В УКРАИНУ ИЗ ЗА ИХ И ВВОДЯТ РАЗНЫЕ ТАМ УТИЛИЗАЦИОННЫЕ СБОРЫ ЕТО ВРАГИ НАРОДА

ГОЛОВНЕ на 28 травня 2022, 19:16

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.