Міндоходів не вірить, що українці платять найбільше податків

Міністерство доходів і зборів спростувало інформацію, що в Україні найбільша в світі кількість податків.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

"Твердження про те, що Україна посіла перше місце у світі за кількістю податків у рейтингу Світового банку Doing Business, не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

По-перше, наголошують у Міндоходів, згідно із методикою Світового банку, в рейтингу легкості сплати податків Paying Taxes, який є складовою частиною рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business, враховується не загальна кількість податків, а кількість податкових платежів на рік.

По-друге, в останньому рейтингу Paying Taxes-2013 (за підсумками 2012 року) експерти Світового банку, оцінюючи податкову систему України за показником "кількість платежів", зафіксували значний прогрес: від 135 платежів у 2011 році - до 28.

"Підкреслимо, що мова йде не про кількість податків, а про кількість платежів", - наголошується в повідомленні.

В міністерстві зазначають, що при цьому середній показник платежів в усіх країнах світу - 27,2, а в регіоні Центральна Азія та Східна Європа - 30,4.

"Найбільша кількість платежів (24) в Україні припадає на податки на зарплатню, в той час як податок на прибуток адмініструється лише одним платежем", - зазначають в міністерстві.

Міндоходів нагадує, що за підсумками 2012 року у рейтингу податкових систем Paying Taxes прогрес України становив відразу 18 пунктів: зі 183 сходинки на 165.

Раніше повідомлялось, що Україна посіла перше місце в світі за кількістю податків в рейтингу Світового банку Doing Business.Коментарі

Додати коментар


степан

дуінг бізнес майбуть один із найавторитетніших рейтингів у світі в ділових колах.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 4:37

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.