Імпорт легкових авто в Україну зменшився на 14%

У першому півріччі в Україну було імпортовано 170071 автотранспортний засіб, митна вартість, яких склала 1,997 мільярда доларів.

Про це повідомляє "ЛігаБізнесІнформ", посилаючись на дані асоціації Укравтопром.

Найбільша кількість автотранспорту на суму понад 1 мільярд було поставлено з Євросоюзу - 66% від загального обсягу імпорту за звітний період.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальний імпорт автотранспортних засобів скоротився на 0,3%, при цьому сумарна митна вартість автомобілів і автобусів знизилась на 12%.

У структурі імпорту першого півріччя найбільшу частку - 54%, зайняли легкові автомобілі. З січня по червень 2013 року на територію України було ввезено 91 741 легковий автомобіль на 1,516 мільярда доларів.

У натуральному вираженні такий результат на 14% менше торішнього. Основну масу імпорту легкових автомобілів склали нові авто - 94,5% від загального обсягу імпорту цього виду автотранспортної техніки.

Географія поставок легкових авто охопила в першому півріччі 56 країн. При цьому п'ять країн лідерів поставок - Росія, ФРН, КНР, Японія і Південна Корея забезпечили 61% всього імпорту.

Як повідомлялось, кількість автомобілів у Польщі після вступу країни до Європейського союзу з 2004 року збільшилася на 7,5 мільйона штук або майже на 70% і становила на кінець минулого року 18,74 мільйона штук.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 9:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.