Янукович каже, що Росія трохи "погарячкувала" з українськими товарами

Президент Віктор Янукович назвав "поспішним" рішення державних структур Російської Федерації щодо обмеження імпорту товарів українського виробництва.

Про це він сказав в ході інтеврю українським журналістам, повідомляє прес-служба президента.

Президент зазначив, що як тільки дізнався про проблему на митниці, то одразу зателефонував президенту РФ Володимиру Путіну, щоб вияснити причини таких дій.

"Він сказав, що також здивований цими діями, вважає їх неправильними і запросив для пояснень керівників і спеціалістів", - пояснив Янукович і додав - "я чітко зрозумів, що це рішення було поспішним і воно не було продуманим".

Президент висловив переконання, що Україні необхідно шукати шляхи подальшого співробітництва з Росією та країнами Митного союзу. Однак, глава держави наголосив, що в зовнішньоекономічних відносинах Україна повинна виходити перш за все з національних інтересів.

"Нам треба знайти прагматичні рішення, і наші національні інтереси завжди будуть покладені в основу відносин України як з Європейським Союзом, так і з Митним союзом", - сказав глава держави.

Разом з тим президент наголосив, що курс України на євроінтеграцію беззаперечний і жодним сумнівам не підлягає.

Янукович пообіцяв, що виконає всі умови, необхідні для підписання Україною Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС.

Як відомо, підписання угоди з ЄС повинно відбутись на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада цього року.

Як раніше повідомлялось, в середині серпня російська митниця заблокувала проходження українських товарів до Росії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.