Росія заборонила ввіз білоруської свинини

Управління Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Російської Федерації (Россільгоспнагляд) ввело тимчасові обмеження на постачання свинини з Білорусі.

Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства, повідомляє УНІАН.

Як зазначається, обмеження введені у зв'язку з неблагополуччям Білорусі щодо африканської чуми свиней (АЧС).

"З 30 серпня 2013 вводяться тимчасові обмеження на ввезення з Білорусі до Росії свиней, їх генетичного матеріалу, свинини, що не пройшла термічну обробку при температурі не нижче 72 градуси в товщі продукту протягом не менше 30 хвилин, що гарантує знищення вірусу АЧС", - йдеться в повідомленні.

Аналогічну заборону введено також кормів для свиней, які не пройшли при виготовленні подібну теплову обробку.

Відзначається, що обмеження будуть діяти або до викорінення АЧС на території Білорусі, або до "затвердження правил визначення зоосанітарного статусу білоруських свинарських господарств, а також організацій, що здійснюють забій свиней, переробку і зберігання продукції свинарства".

Як повідомлялось, Україна максимально посилить заходи на кордоні з Росією та Білоруссю, аби не допустити занесення збудника африканської чуми свиней.

Раніше в прикордонному з Україною Жовтневому районі Ростовської області (Росія) введено режим надзвичайної ситуації через зафіксований випадок АЧС.

Як відомо, африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) - вірусне захворювання домашніх і диких свиней.

Захворювання передається при прямому контакті здорових і хворих тварин, через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні тварин). Вакцини немає. Майже все поголів'я захворілих свиней гине. Тварини з підозрілим захворюванням знищуються.

Для людини АЧС безпечна.

Раніше повідомлялось також, що Росія почала проти Білорусі торгову війну у зв'язку зі скандальним затриманням директора російського заводу "Уралкалій".

Зокрема, Росія обмежила поставки нафти до Білорусії, а також висловила претензії до білоруського молока.Коментарі

Додати коментар


вітьок

show must go on

ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 9:32

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.