Янукович: уряд не виконає вимогу МВФ щодо підвищення цін на газ

Вимоги Міжнародного валютного фонду щодо підвищення ціни на газ для населення є неприйнятними, вважає президент Віктор Янукович

Про це він сказав в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє прес-служба глави держави.

"Підвищення ціни на газ для населення для нас неприйнятне. Ми його підняли настільки, наскільки сьогодні це відповідає стану життя наших людей", - сказав глава держави.

Він додав, що "ніколи, поки я буду при владі, ми цим шляхом не будемо йти".

Разом з тим, за словами президента, переговори з МВФ не припиняються і "сторони дійдуть порозуміння".

"Зараз є розуміння вже з двох сторін, що нам треба замінити ці вимоги іншими якимось вимогами. І, можливо, ми знайдемо порозуміння", - сказав він.

Як відомо, Україна веде переговори з МВФ про надання нового кредиту за програмою stand-by на суму15 мільярдів доларів.

25 липня заступник керівника департаменту зовнішніх зв'язків МВФ Вільям Мюррей натякнув, що фонд може прийняти рішення про відновлення програми співробітництва з Україною в листопаді цього року.

Тим часом для МВФ важливе також питання повернення боргу України за минулий кредит в розмірі 15 мільярдів доларів. На сьогодні уряду залишилось повернути ще 8 мільярдів доларів.

І хоча борг повертається урядом досить швидко, адже на початок 2012 року він ще становив 14 мільярдів, та МВФ вирішив включити Україну до постпрограммного моніторингу.

За перші сім місяців цього року Україна вже повернула МВФ 4 мільярди доларів. Загалом цього року Україна повинна повернути фонду 5,8 мільярда доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 3:47

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.