Росія може заборонити ввіз м'ясної і молочної продукції з Польщі

У Россільгоспнагляді говорять, що за останній час почастішали випадки порушень з боку польських постачальників.

Про це повідомляє "ЛігаБізнесІнформ".

За словами помічника керівника Россільгоспнагляду Олексія Алексєєнко, тільки за останній тиждень з боку польських постачальників було виявлено три випадки порушення, які російське відомство кваліфікує як велике шахрайств.

Імпортери намагалися ввести м'ясо і сири за ветеринарними сертифікатами , які не відповідали самії продукції.

Наприклад , ввозилася продукція під невідповідними клеймами підприємств іншої країни походження зокрема Німеччини або Іспанії, а також із зміненими етикетками.

Так , 28 серпня Россільгоспнагляд повернув Польщі дванадцять тонн сиру сумнівної якості, відправлених фірмою Polmek.

"Мова йде про дуже серйозні системні порушення, коли контрабандна продукція прикривається справжніми сертифікатами виникає питання про достовірність сертифікації, яка прийнята в Польщі", - сказав Алексєєнко.

За його словами, незважаючи на те, що претензії виникли до певних груп агропродукції, може виникнути питання про довіру всій системі сертифікації польської харчової продукції.

"Ми сподіваємося, що вони приймуть досить швидко всі необхідні заходи, так як це вкрай серйозне порушення", - зазначив офіційний представник російського відомства.

Як повідомлялось, Федеральна служба ветеринарного і фітосанітарного контролю Росії почала посилено контролювати свинину, яку експортують польські фірми.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:38

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.