Спростування
Спростування
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
"Турбоатом" продасть турбін на майже 2 мільярди
Щорічний ріст експорту ІТ-послуг з України становить 40%
Українська ракета успішно вивела на орбіту супутник
Україна стане членом Європейської організації ядерних досліджень
Більше 60 % світлодіодних (LED) ламп в Україні фальсифікуються, як свідчать результати досліджень, проведених у 2012-2013 роках лабораторією компанії "Максус Україна".
Про це повідомляє "Українська енергетика".
Подібні дані показали й тести ДП "Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації" ("Полтавастандартметрологія").
Як зазначає керівник групи з технічних розробок компанії "Максус" Олександр Драгунов, в даний час деякі гравці українського ринку завищують ключові технічні параметри світлодіодних ламп майже в три рази.
"Найчастіше перебільшують дані ті постачальники, які працюють в низькому і середньому ціновому сегментах", - зазначає фахівець.
За даними компанії, тільки за останній рік жертвами несумлінності постачальників стали більше двох мільйонів українців, а збиток склав від 180 до 200 мільйонів гривень.
"Лампа з відповідним показником в 700 Lm, продається під виглядом джерела світла в 1400 Lm. Таким чином, покупець купляє її в два рази дорожче, ніж повинен: наприклад, не за 52, а за 105 гривень", - зауважив Драгунов.
На його думку, така ситуація стала можливою, через відсутність в Україні державних стандартів якості для такої продукції.
За даними дослідницького центру "Полтавастандартметрології", крім завищення світлового потоку, також невірно вказуються рівень передачі кольору і колірна температура джерел світла.
Як зазначають в центрі, в результаті, покупець отримує продукт, який не відповідає задекларованим на упаковці вимогам.
"Покупець отримує замість яскравого природного світла - тьмяне, замість теплого кольору - холодний, а замість довговічного джерела світла - лампу, яка вийде з ладу не через 5 років, а в кращому випадку через рік", - зазначає видання.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.