Президент закликав депутатів об'єднатись заради угоди з ЄС

Президент Віктор Янукович виступив на відкритті третьої сесії парламенту VII скликання, закликавши депутатів об'єднатись навколо ухвалення євроінтеграційних законів та модернізації економіки.

Про це повідомляє УНІАН.

Президент сподівається на порозуміння між політичними силами, зазначивши, що, "на жаль, попередня сесія ВР була часом втрачених можливостей і, як наслідок, ми втрачаємо темп реформ, який ми взяли ще в 2010-2012 роках".

"Пропоную, щоб всі парламентські сили знайшли порозуміння щодо вирішення двох ключових стратегічних завдань", - підкреслив Янукович.

Він зазначив, що найпершим і найбільш актуальним питанням для цієї сесії ВР є ухвалення пакету законів, які сприятимуть просуванню України в європейському напрямку.

"Це домашнє завдання, яке має виконати український парламент напередодні Вільнюського саміту, аби Україна змогла підписати Угоду про асоціацію з ЄС і розширену угоду про зону вільної торгівлі з ЄС", - наголосив Янукович.

Також він підкреслив, що спроба протиставити співпрацю з ЄС та нашими стратегічними партнерами - Російською Федерацією та країнами Євразійського співтовариства - безпідставні". Він вважає, що підписання угоди з ЄС відкриє нові можливості для співпраці в євразійському напрямку.

За словами Януковича, асоціація з ЄС потрібна "не владі чи опозиції, асоціація потрібна Україні".

Крім того, Президент наголосив, що необхідно прискорити реалізацію економічних реформ в Україні. Він закликав парламент якнайскоріше підтримати відповідний пакет законопроектів.

Зокрема, Янукович наголосив і на необхідності посилити контроль за державними фінансами через розширення функцій Рахункової палати, та вдосконалити законодавство для боротьби з корупцією.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:20

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.