Кабмін може дозволити подвійні перевірки підприємств

Міністерство доходів і зборів пропонує дозволити проводити одночасні перевірки підприємств як контролюючими органами, так і органами державного фінансового контролю.

Про це йдеться в проекті відповідної постанови Кабміну про порядок координації проведення планових виїзних перевірок, повідомляють "Українські новини".

"У разі якщо контролюючі органи та органи державного контролю запланували проведення у звітному періоді перевірки одного і того ж підприємства, така перевірка проводиться зазначеними органами одночасно", - йдеться в проекті постанови.

При цьому, плани перевірок "погоджуються до 20 числа останнього місяця поточного кварталу з відповідним органом Міндоходов".

Контролюючі органи повинні самостійно щокварталу формувати графік планових перевірок підприємств за місцезнаходженням чи за місцем розташування об'єкта права власності.

Документом передбачено обов'язок територіальних органів Міндоходов не пізніше, ніж за 10 днів до початку проведення планової перевірки інформувати про це суб'єкт господарювання та органи державного контролю.

"У разі неможливості з обґрунтованих причин одночасного проведення органами держфінконтролю перевірки, така перевірка проводиться за згодою підприємства в узгоджені з ним строки за умови, що це не перешкоджає здійсненню господарської діяльності", - йдеться в повідомленні.

Документом також передбачено, що у разі виявлення контролюючими органами в ході перевірок фактів, що свідчать про можливі порушення законодавства, інформація про це повинна надходити до відповідного територіального органу Міндоходів.

Раніше повідомлялось, що Мінекономрозвитку ініціює пом'якшення контролю й перевірок з боку Держцінінспекції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:03

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.