Польський прем'єр: ми не впустили кризу в країну

У перші три місяці наступного року польська економіка може вирости на 3%.

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск на відкритті XXIII Економічного форуму в Криниці, повідомляє сайт Ekonomia.

"Можна сказати, що поляки відбили кризу. Вона стукала нам у двері, але не зламала їх. Ми не впустили кризу у Польщу", - сказав він.

Він повторив цифри, які вже фігурували в заявах членів уряду.

"У четвертому кварталі цього року, ми очікуємо зростання ВВП на більш ніж 2%, протягом року зростання становитиме 1,5%, в першому кварталі 2014 року - 3%", - відзначив польський прем'єр-міністр.

У своєму виступі Туск оголосив про закінчення кризи, пише видання.

"Це початок нового плану для Польщі. Польща після кризи обіцяє оголосити новий курс в найближчі тижні. Одним з пунктів нового плану буде подальше спрощення податкової системи. Ми будемо будувати таку податкову систему, щоб у 2016 році бізнес і економіка могли працювати в більш дружній обстановці", - сказав Туск.

За його словами, уряд прогнозує. що ВВП Польщі сягне 2 трильйони злотих у 2017 році. Такі амбітні плани є в документі під назвою "Довгостроковий фінансовий план", нагадує видання.

За словами Туска, польські підприємці є основними творцями економічного успіху країни.

Як відомо, агентство Fitch погіршило прогноз за довгостроковим рейтингом Польщі. Раніше S&P підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні рейтинги країни.

Як повідомлялося, Польща хоче більшої ваги у НАТО.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 13:16

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.