ВР закріпить за "Ощадбанком" монополію на організацію лотерей?

Верховній Раді пропонують закріпити абсолютну монополію на організацію лотерей в Україні за Державним ощадним банком України.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відповідний законопроект зареєстровано в парламенті 2 вересня членом Комітету Верховної Ради з питань фінансів та банківської діяльності Андрієм Пінчуком.

"Зазначена монополія полягатиме в тому, що в Україні діятиме єдиний організатор державних лотерей в особі Державного ощадного банку", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Згідно із запискою, чинний закон про держлотереї дає можливість працювати існуючим приватним операторам лотерей.

Тому у законопроекті пропонується, зокрема, заборонити будь-яким іншим операторам, окрім Ощадбанку, якимсь чином провадити лотерейну діяльність.

Крім того, пропонується передбачити використання коштів від проведення держлотерей для фінансування видатків соціального характеру з держбюджету, за винятком 25%, які спрямовуватимуться для погашення зобов'язань держави за знеціненими грошовими заощадженнями громадян в установах Ощадбанку колишнього СРСР.

Як повідомлялось, Міністерство фінансів продовжило на рік ліцензії всіх чотирьох нині діючих операторів, дія яких завершувалась в лютому-березні 2013 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 9:49

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.