Вілкул: Україна не зійде з європейського шляху

Підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС - це стратегічне завдання України у 2013 році.

Про це заявив на Економічному форумі в Криниці (Польща) віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, повідомляє УНІАН.

Український віце-прем'єр вважає, що завдяки асоціації з ЄС уже у близькій перспективі можна сподіватися на збільшення торговельних оборотів України на 2–3 %, що, у свою чергу, спричинить зростання ВВП на 1%.

На запитання про ймовірні "покарання" для України з боку Росії за обраний курс на євроінтеграцію Вілкул відповів, що Україна ні за яких обставин не зійде з європейського шляху.

Віце-прем'єр додав, що зближення України з ЄС - це українська національна ідея.

Він також зазначив, що якщо в Україні відбудеться референдум щодо євроінтеграції, то можна сподіватися на 60–80% підтримки курсу на зближення з ЄС.

Вілкул також наголосив, що незалежною у повному значенні цього слова Україна стане тоді, коли їй вдасться диверсифікувати постачання енергоносіїв.

Серед способів диверсифікації він, зокрема, назвав видобуток сланцевого газу.

Як відомо, Олександр Вілкул представляє Україну на 23-му Економічному форумі, який щороку відбувається у польському містечку Криниця-Здруй.

Крім нього участь у форумі, який проходить з 3 по 5 вересня, бере також міністр соціальної політики Наталія Королевська, екс-президент Віктор Ющенко та ще близько 100 делегатів з України.

У рамках форуму з українського питання буде проведено панельні дискусії "Україна XXI століття - між Європою і Євразією?", "Євромодернізація України - реальність й очікування", "Україна: демократія і бізнес", "Реформа місцевого самоврядування в Україні".

Загалом в роботі форуму візьме участь близько трьох тисяч гостей та учасників з Європи, Азії та США.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 13:45

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.